UITSLAGEN
Exc: 90-100 ptn; Very Good: 80-90 ptn; Good: 70-80 ptn; Sufficient: 60-70 ptn; Insufficient: 0-60 ptn.
Zaterdag 02-03-2019
Jury: Mw S. Clahsen-Polman
NHAT:
Rory
Hogewoning - Alec
Vanyah off Cenayda's Home - Bouvier des Flanders - Exc
Veronique
Steenbergen - Dazz
Aiyven off Cenayda's Home - Bouvier des Flanders - Good
Martine
Parmentier - Polette
van de Noordermeers - Beauceron - Exc
L.P.
van der AA -Pride
Blackpearl Phelan Ozzie - Rottweiler - Exc
H.
Notenboom - Bram
Bindi v.g. Sequoia Hoeve - Bouvier des Flanders - Exc
H.
Notenboom - Kamiel
Bindi v.g. Sequoia Hoeve - Bouvier des Flanders - Good
HWT:
Veronique
Steenbergen - Daisy
Aiyven off Cenayda's Home - Bouvier des Flanders - retire
Marijke
Teugels - Tinca - Mechelse Herder - 78
Lore
Vandamme - Quivive
the Red Dragon - Tervuerense Herder - 85
Veerle
Vlerick - Jolie-Joyeuse
de l'Oustaou de Padel - Pyreneese Herder - retire
Edwin
La Gasse - Hella
Ditte Rún van de Graaslinies - Korthaar Hollandse Herder - 86
Ingrid
Schautteet-Faas - Pretty
Eagle van Ingjo - Duitse Herder - retire
Hèlen
Proost - Smashing
Dutch Magnificent Dream - Pyreneese Herder - 78
IHT-1:
1 Marc
Vervaecke - N'Luis
a Dream of Bear'd - Gos d'Atura Catala - 88
2 Maartje
Wilhelm - Quattro
Koningsterp - Groendendaeler - 86
3 Maartje
Wilhelm - Mandy
Koningsterp - Groenendaeler - 84
4 Petra
Cleiren - Wiebe
van mijn Vlakke Land - Ruwhaar Hollandse Herder - 83
5 Renee
de Guffroy - Pink
Angels Perfect Painted in Black - Australian Shepherd - 75
6 Ron
van Dijk - Cupra
Careltje Hartmann von Bavaria - Langhaar Hollandse Herder - 68
Mo van Mokum - Dutch Dynamite Dweller Dwanko - Australian Kelpie - afgemeld
Mo van Mokum - L'Breeze - Austrailian Kelpie - afgemeld
Foto's van deze dag zijn te vinden op:
https://myalbum.com/album/w7ifN1cnVREX?fbclid=IwAR3e-G7TXMQ3y2Y87rc2-BWQ-mm1_ueLGOEk_sR0QMGRHSxP3LOo8emi31U
Zaterdag 15-09-2018
HWT:
Jolanda van Strien / gel. Maartje Wilhelm - Quattro Koningsterp - Groenendaeler - 90 punten / Excellent
Carolien Kolijn - Iggy van Old Diek - Hollandse Herder - Disq
Anouska Beerlage - Melis v.d. Schaepedobbe - Ned. Schapendoes - Retire
Mo van Mokum - Dutch Dynamite Dweller - Australian Kelpie - 74 punten / Good
Mo van Mokum - L'Breeze - Australian Kelpie - 75 punten / Good
Mo van Mokum - Dutch Dynamite Dazzlin - Australian Kelpie - 71 punten / Good
Nicole Cremers - Hally Frizz de la Freya - Beauceron - 32 punten / Not Passed
Renee de Guffroy - Pink Angels Perfect Painted in Black - Australian Shepherd - 73 punten / Good
Marijke Teugels - Tinca - Mechelse Herder - Disq
Petra Cleiren - Wiebe van mijn Vlakke Land - Hollandse Herder - 86 punten / Very Good
Linda Pieterse - Maxwell Junoba's House - Welsh Corgi Pembroke - Retire
IHT-1
1e - Maartje Wilhelm met Mandy Koningsterp - Groenendaeler - 98 punten / Excellent
2e - Marc Vervaecke met N'Luis a Dream of Bear'd - Gos d'Atura Catala - 83 punten / Very Good
3e - Lia Helmers met Zwiertje v.h. Oude Landras - Hollandse Herder - 80 punten / Very Good
4e - Gabrielle Tenud met Mokka des Orckis de l'Adret - Duitse Herder - 77 punten / Good
5e - Ingrid Schautteet Faas met Angel Sioux van Ingjo - Duitse Herder - 72 punten / Good
6e - Danielle van Ee-Muijen met Jan Henk v.d. Niwo - Hollandse Herder - 67 punten / Sufficient
7e - Helen Proost met Nouvelle Jaillir du Pic du Pioulou - Pyreneese Herder - 62 punten / Sufficient
8e - Lia Helmers met Nelie v.h. Oude Landras - Hollandse Herder - Retire
IHT-2
1e - Ingrid Schautteet Faas met Kitsai van Ingjo - Duitse Herder - 79 punten / Good
2e - Ingrid Schautteet Faas met Fancy van Ingjo - Duitse Herder - 71 punten / Good
3e - Gerda Wijnhoff met Blue Berry's Prince Snowboots - Bobtail OES - 55 punten / Not Passed
4e - Diana Roelands met Ubor v.d. Bothof - Hollandse Herder Ruwhaar - Retire
IHT-3
1e - Kristien Buyse met Lupa - Zwitserse Witte Herder - 88 punten / Very Good
2e - Magali Lacroix met Farah de la horde d'Artemis - Hollandse Herder - 87 punten / Very Good
3e - Hanke Karreman gel. Edwin Lagasse met Esaber Gouden Ramoth - Hollandse Herder - 87 punten / Very Good
4e - Wolfgang Kunze met Einstein - Bearded Collie - 85 punten / Very Good
5e - Marc Vervaecke met Lana del Casa Elgoche - Gos d'Atura Catala - 83 punten / Very Good
6e - Gabrielle Tenud met Goya des Orckis de l'Adret - Duitse Herder - 81 punten / Very Good
7e - Joke van Leeuwen van Dijk met Anne's Jurre v.'t Bikseland - Hollandse Herder - 78 punten / Good
8e - Susanne Stig Anderson met High Jack Va Va Voom - Bearded Collie - 66 punten / Sufficient
CACITR
Aangezien de eerste plaats winnaar van de IHT-3 trial geen stamboom heeft, gaat de titel van CACITR, de FCI International Herding Champion naar de 2e plaats winnaar van de IHT-3:
Magali Lacroix met Fara de la Horde d'Artemis
Reserve:
Hanke Karreman gel. Edwin Lagasse met Esaber Gouden Ramoth